کنتاکت چیست ؟

کنتاکت حاصل تلاش یک ایرانیست که پس از سالها تمرین و مبارزه در سبک های مختلف ابداع و بر پایه مبارزه ایرانیان چون داریوش بزرگ بنا شده است و در حقیقت رزم آنان را به یک مبارز پیشرفته و کلاسیک تبدیل کرده است .

در آن زمان که هیچ ورزشی رزمی بنا نشده بود داریوش بزرگ ضربات دست پا را در مبارزات خود اسم می برد که این نشانه مدرن بودن مبارزه ایرانیان در بیش از دو هزار سال است . و حال این مبارزه نسل به نسل آمده و توسط ایشان به مبارزه ای فوق پیشرفته در دنیای امروز بدل شده است . و قوانین آن علمی تر از قوانین رشته های غربی و شرقی است . آن در محفظه ای بسته انجام می شود . نرمش ها و تکنیک های آن بر هشت اصل مهم بنا شده است .


در مبارزات آن تکنیک های کاربردی دفاع شخصی به کار برده می شود . چه در زمان جنگ و چه در زمان صلح کلیه تکنیک های آن کاربردی و موثر است . به دلیل رواج ، دان در سبک های شرقی و غربی امروزی درجات آن با تمامی سبک ها متفاوت بنا شده است . تمامی ورزشکاران در رشته های مختلف بعد از مدت کمی می توانند در این رشته تمرین و به سرعت پیشرفت و به مقام قهرمانی دست یابند .

ایرانین کنتاکت روشی است فوق پیشرفته از مبارزه مدرن جهان می باشد که همۀ رشته های ورزشی جهت آمادگی در برابر ناملایمات جسمی و مبارزات مختلف آشنا می سازد . در این سبک از تمرینات بسیار عالی و مهمی که سطح توانایی بدنی و هوش را بالا می برد ، استفاده می شود . شما هم می توانید در مسابقات و تمرینات این سبک شرکت نمائید .

اینک به شما توصیه می نمائیم به جای بها دادن به ورزش های غربی و شرقی و توسعه آن فرهنگ ها در ایران زمین به فراگیری این سبک و روش مبارزه او و سلاح های او را به تمامی رشته های رزمی دنیا ارجحیت دارد با تمام وجود بیاموزید و تبلیغ کنید . و به تمامی آنانیکه ورزش ایران هیچ می نگرند ثابت کنیم که این شما هستید که به ما نیاز دارید نه ما به شما .

   + اکبر محمدی - ٥:٠٥ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۱/۱٧